Příjemné ubytování
Lednice na Moravě
+420 733 133 833

recepce@relaxhotelstork.cz
Rezervujte si ubytování v Relax Hotelu Štork on-line. Je to snadné a rychlé.
rezervace
Všechny naše pokoje jsou klimatizované, na všech pokojích je Wi-Fi připojení k internetu.

Reference

Jsme rádi, že se k nám naši návštěvníci rádi vracejí. Podívejte se na naše reference, pokud nám zašlete i Vy, jak se vám u nás líbilo, potěšíte nás. Uvítáme všechny vaše postřehy i návrhy na vylepšení našich služeb.

Hrubá- Gewiese, 6.9.2015

Dobrý den, chtěla bych vám všem moc poděkovat za přípravu a péči ve svatební den. Děkuji paní Štorkové a všem recepčním, kuchařům, číšníkům a všem, kteří se podíleli na našem nezapomenutelném dnu. Jídlo bylo vynikající a bylo ho dostatek. Tabule byla úžasně nazdobena a i pokoj byl mile vyzdoben. Po všech stránkách jsme byli spokojeni a všichni k nám byli milí a ochotní. Velmi všem děkujeme za nádherné chvíle. Váš hotel budu vřele doporučovat. Prosím předejte mé velké poděkování všem zaměstnancům, kteří se podíleli na našem svatebním dni. Děkujeme. Hrubá- Gewiese

Alois Macourek, 21.8.2013

Dobrý den, rád bych za nás všechny poděkoval za překrásné ubytování, za to, že jsme v hotelu mohli strávit pěkné chvíle. Moc se nám tam líbilo a též si považujeme, že veškerý personál, s nímž jsme přišli do kontaktu, byl ochotný. Přejeme mnoho dalších spokojených klientů a věříme, že jsme u Vás nebyli naposledy. S pozdravem Alois Macourek. Bydleli jsme na pokoji 104. Tak zase někdy nashledanou.

manželé Černíkovi, 26.4.2013

Dobrý den. Dovolte mi, abych Vám poděkovala za velmi, opravdu velmi, příjemný pobyt ve Vašem hotelu. S manželem jsme si odpočinuli a díky Vaším službám i udělali něco pro své zdraví. Pobyt u Vás nás nabil novou energií. Ještě jednou moc děkujeme a vřele Vaše služby můžeme doporučit všem našim známým.

Robert Harasim, 1.5.2011

Byli jsme ubytováni v termínu 17.3.-19.3.2011 v rámci akce "Zimní relaxace pro dva v Lednici na Moravě". Byli jsme nadmíru spokojeni co se samotného hotelu týče i služeb jím poskytovaných. Především bych chtěl pochválit paní Gabrielu Krůzovou za její perfektní a milý přístup ke klientům. Rozhodně doporučuji navštívit tento hotel v blízké dostupnosti Lednického zámku.

Lucie Musilová, 15.3.2011

"Opravdu děkujeme za krásný a klidný pobyt. V názvu je "rodinný hotel"- perfektně sedí :-),cítili jsem se tu opravdu jako doma. Luxusní ubytování, čisto a velice milý personál. Potřebovali jsme si s manželem odpočinout a zde to JE MALÝ RÁJ :-)" LÍDA MUSILOVÁ

Jiří Floder, 28.2.2011

"Veškeré služby nabízené tímto novým hotelem byly na dobré úrovni, personál milý, ochotný, řekl bych až domácí prostředí a atmosféra. Parkování u nosu, bezbariérové prostředí. Nádherné okolí a celá Lednice."

Kde nás najdete
Lze u nás zaplatit: payments
Trip Advisor trip advisor
Booking.com booking button
Sledujte nás na Facebooku
Relax Hotel Štork v Lednici hodnocení