Příjemné ubytování
Lednice na Moravě
+420 733 133 833

recepce@relaxhotelstork.cz
Rezervujte si ubytování v Relax Hotelu Štork on-line. Je to snadné a rychlé.
rezervace
Všechny naše pokoje jsou klimatizované, na všech pokojích je Wi-Fi připojení k internetu.

Pár vět o Hotelu Štork

Naši milí budoucí hosté,

ráda bych Vám představila náš rodinný hotel RELAX HOTEL ŠTORK, o který se s manželem a se svými zaměstnanci staráme od 1. 7. 2007. Snažíme se poskytnout Vám maximální zázemí pro Váš odpočinek a relaxaci v rodinném prostředí a klidné atmosféře Jižní Moravy. Naši hosté v našem hotelu oceňují především soukromí a příjemné prostředí.

Poznejte kouzlo ubytování Lednice a navštivte náš RELAX HOTEL ŠTORK. Budeme se na Vás těšit.

Za ubytování Lednice RELAX HOTEL ŠTORK,
Dagmar Štorková.

RELAX HOTEL ŠTORK vznikl rekonstrukcí budov bývalé sladovny později též pošty, zdravotního střediska a ubytovny. Jedná se o hotel rodinného typu s velmi příjemnou atmosférou. Nachází se pouhé 2 minuty volné chůze od centra Lednice na Moravě. Hostům nabízí příjemné ubytování vhodné jak pro rodinnou rekreaci tak individuální pobyty. Pro organizované skupiny rádi připravíme chutné menu.

Kapacita ubytování Lednice - RELAX HOTEL ŠTORK

Celkový počet pevných lůžek je 54 (24 pokojů) a k dispozici je také 10 přistýlek. Přes léto jsou k pronájmu 3 byty 2 + KK, které jsou součástí hotelu a hosté mohou využít všech služeb hotelu. V našem areálu naleznete venkovní zastřešený bazén, vířivku, saunu, masáže, parkování před hotelem je hlídáno kamerovým systémem. Počet parkovacích míst je 16 + autobus a místa se pro hosty neblokují. Parkování pro hosty je zdarma pod dohledem kamerového systémemu.

Bezbariérový přístup

Hotel je vhodně zařízen pro tělesně postižené občany (na vozíčku, s berlemi), disponujeme třílůžkovým bezbariérovým pokojem, který vyhovuje posledním technickým požadavkům. Bezbariérový přístup je také do vinárny a relaxačního centra. Pro občany se zdravotním postižením máme rezervováno jedno parkovací místo - rezervujte v recepci, při objednání pobytu! V budově je výtah.

Stravování

Součástí ubytování jsou snídaně.

Pro rodiny s dětmi 

Ubytování Lednice RELAX HOTEL ŠTORK nabízí ideální zázemí pro rodiny s dětmi. Máme děti rádi, a proto Vám vyjdeme maximálně vstříc. Najdete u nás hračky, bezpečný hotelový dvůr pro dětské dovádění, 20 m od hotelu se nachází nové dětské hřiště.

Letní zázemí a aktivity

V letních měsících jistě oceníte náš bazén, jeho teplota se v létě pohybuje okolo 27 stupňů. K poklidnému opalování slouží náš uzavřený klidný dvůr. Protože je náš hotel dobrým výchozím bodem pro cyklovýlety, najdete u nás dobré zázemí pro kola. Stojany a krytý přístřešek je samozřejmostí. Svá kola si můžete bez problémů opláchnout na dvoře. Nejoblíbenější cyklostezky Vám rádi poradíme na recepci hotelu.

Tipy na výlety

Co se děje v okolí hotelu v Lednicko-Valtickém areálu? Jaké místa jsou nejvíce navštěvované v okolí hotelu? Koukněte se na naše tipy na výlety po Jižní Moravě.

Kde nás najdete
Lze u nás zaplatit: payments
Trip Advisor trip advisor
Booking.com booking button
Sledujte nás na Facebooku
Relax Hotel Štork v Lednici hodnocení