Příjemné ubytování
Lednice na Moravě
+420 733 133 833

recepce@relaxhotelstork.cz
Rezervujte si ubytování v Relax Hotelu Štork on-line. Je to snadné a rychlé.
rezervace
Všechny naše pokoje jsou klimatizované, na všech pokojích je Wi-Fi připojení k internetu.
Svatební hostiny
Ubytování
Prázdninový byt
Wellness
Pro CK
Rodinné oslavy

Rodinné oslavy

Hledáte místo, kde oslavit důležité životní jubileum nebo rodinnou oslavu? Nabízíme krásné prostředí vinárny Relax hotelu Štork, vhodné pro oslavu významných životních událostí - svatební hostina, oslava výročí, narozeniny, promoce, školní sraz. Rádi pro vaši událost připravíme hostinu podle vašich požadavků, u nás budete mít oslavu na kterou hosté nezapomenou. Užijte si svatební hostinu nebo výročí v centru Lednice na Moravě.

Na co se můžete těšit?

 

Jaké rodinné oslavy můžete v našem hotelu uspořádat?

 

Promoce vašeho dítěte

Jeden z nejkrásnějších okamžiků v životě rodičů jsou promoce jejich dítěte. Připravte nádhernou oslavu pro vaše příbuzné v relax hotelu Štork. Promoce jsou důležitým milníkem na cestě životem vašeho dítěte. Pomůžeme vám s přípravou oslavy promocí - jídelní a nápojové menu, hudba, výzdoba.

Křtiny, narození dítěte

Oslavte s příbuznými nový přírůstek do rodiny. Narození dítěte je důležitým okamžikem v srdcích rodičů. Oslavte tak se známými a příbuznými tento krásný okamžik v životě. Křtiny jsou náboženskou tradicí, kdy dítě vstupuje do církve a stává se věřícím. Po samotném křtu většinou probíhají oslavy, pozvěte tak příbuzné na slavnostní oběd do vinárny Relax hotelu Štork. Pomůžeme vám s přípravou, vybereme slavnostní menu, vyzdobíme tabuli. Oslavte křtiny v našem rodinném hotelu.

Pro podrobnější informace nebo objednávku nás prosím kontaktujte.

Kde nás najdete
Lze u nás zaplatit: payments
Trip Advisor trip advisor
Booking.com booking button
Sledujte nás na Facebooku
Relax Hotel Štork v Lednici hodnocení