Příjemné ubytování
Lednice na Moravě
+420 733 133 833

recepce@relaxhotelstork.cz
Rezervujte si ubytování v Relax Hotelu Štork on-line. Je to snadné a rychlé.
rezervace
Všechny naše pokoje jsou klimatizované, na všech pokojích je Wi-Fi připojení k internetu.
Svatební hostiny
Ubytování
Prázdninový byt
Wellness
Pro CK
Rodinné oslavy

Wellness

Uvolněte se a relaxujte. Naše wellness je tu pro Vás. Jako naši hosté můžete využít zdarma hotelový venkovní bazén. Za poplatek je Vám k dispozici sauna, infrasauna, nebo hotelová vířivka a na přání je možné domluvit také masáže.

Venkovní bazén s protiproudem

Venkovní letní bazén s podchozím zastřešením má 10x4 m a protiproud pro příjemné plavání. V létě se teplota vody pohybuje okolo 27 stupňů. Bazén je v provozu od května do září. Není vyhřívaný. Provozovatel si vyhrazuje právo bazén zprovoznit později nebo sezonu ukončit dříve v závislosti na počasí. Na aktuální stav se prosím informujte na naší recepci. V září jej doporučujeme jako rychlé osvěžení v kombinaci se saunou. Do bazénu mohou také děti, ovšem v doprovodu rodičů. Miminka smějí do bazénu jen s plenkou. V okolí bazénu je možné opalování na uzavřeném dvoře.

Sauna

Privátní sauna pro 4 osoby se nachází v zázemí hotelu. K dispozici je hotelovým hostům i neubytovaným návštěvníkům. Sauna je celodřevěná a je vhodná pro relaxování. Saunování při vysoké teplota je pro tělo příjemné a uvolňuje bolavé svalstvo, vyplavuje do těla endorfiny. Nemáte rádi příliš vysoké teploty? Využijte naši infrasauny.

Ceník sauny Lednice RELAX HOTEL ŠTORK

1 osoba 300 Kč / 2 hodiny
2 - 4 osoby/osobu 220 Kč / 2 hodiny

 

Infrasauna

Pro ty kteří nesnesou vysoké teploty, ale přesto si chtějí dopřát uvolnění a relax v sauně, máme k dispozici infrasaunu. Do kabinky infrasauny mohou až 2 osoby. K dispozici je také neubytovaným hostům. Infrasauna díky infrapanelům prohřívá celé tělo, uvolňuje bolavé svalstvo a dopřává celkový relax organismu.

Ceník infrasauny

30 minut / osoba 150 Kč

 

Vířivka

Luxusní relaxace pro báječné večery v páru nebo s přáteli. Vířivka pro max. 5 osob. Vychutnejte si romantický večer ve vířivce.

Ceník vířivky

20 minut (max. 5 osob) 300 Kč

 

Masáže

Pro ubytované i neubytované hosty nabízíme široký výběr masáží: relaxační, sportovní, lávové kameny, baňkové masáže  a další. Objednat se můžete na recepci hotelu. Ceny masáží se pohybují od 400 Kč do 1300 Kč, dle druhu a délky trvání. Masáže jsou vhodné k uklidnění svalstva, zpravidla po sportovním výkonu. Masáží dopřejete tělu pocit úlevy, nastartujete regeneraci svalů, zmírníte bolest, stres a zlepšíte prokrvení organismu.

Ceník masáží


Klasická masáž

Klasická masáž je dobrá při svalové ztuhlosti nebo ochablosti. Svou intenzitou pomáhá odstranit z těla kyselinu mléčnou, která má ztuhlost na svědomí. Podle intenzity je masáž relaxační nebo rekondiční.

Podle délky jsou masáže rozděleny na částečnou (záda+šíje) nebo celkovou, která je pro komplexnost pro tělo vhodnější.

Doba trvání masáže je cca 30 nebo 60minut.


Klasická masáž v kombinaci s havajskou

U této masáže se používá loktů a předloktí. Jedná se o masáž harmonickou v rytmu přílivových vln. Síla je rozložena do větší plochy, tudíž je i při zachování důrazu méně bolestivá.

Doba trvání masáže je cca 30 nebo 60minut.


Klasická masáž v kombinaci s baňkováním

Baňkování je starobylý způsob masáže. Pomáhá zbavit tělo spazmů a škodlivin. Za pomocí ohně se vytvoří v baňce podtlak. Baňka se přisaje na tělo což je opačný tlak na sval než při tlakové masáži, čímž se masáž stává efektivnější.

Doba trvání masáže je cca 30 nebo 60minut.


Indická Snéhan

Opravdu uvolňující masáž, která je pro své účinky velmi oblíbená. Zaměřuje se nejen na svaly, ale i na svalové úpony a šlachy. Jedná se o masáž celého těla, která je intenzivní a hlavně účinná. Masáž je prováděna teplým olejem. Díky tomu účinné látky oleje prostoupí hlouběji do svalstva. POZOR – masáž není vhodná pro jedince citlivé na bolest!

Doba trvání masáže je cca 90 min.


Lávové kameny

V současné době velmi vyhledávaný druh masáže. Teplé kameny prohřejí svalstvo díky čemuž jsou svaly poddajnější. Dále masáž působí velice relaxačně a člověk odchází jako znovu zrozený.

Doba trvání masáže je cca 30 nebo 60minut.


Thajská masáž nohou

Po právu patří mezi nejoblíbenější relaxační masáže. Má skvělé antistresové účinky. Za pomoci speciálních tlakových a protahovacích hmatů a využití dřevěného kolíčku působícího na reflexní body dokonale uvolní Vaše nohy.

Doba trvání masáže je cca  60minut.


Na masáž je vhodné si odložit oblečení v šatně. Prodloužíte si tak dobu masáže jinak potřebnou k převlékání. Na masáže choďte, prosím, včas. Vzhledem časovému harmonogramu procedur nemůže být brán zřetel na pozdní příchody.

Vhodnost jednotlivých procedur vzhledem k vašemu zdravotnímu stavu konzultujte s masérem.

Klasická masáž se nedoporučuje:

 

V měsících květen – září župan na vyžádání za poplatek 150,- Kč os./pobyt.
V měsících říjen – duben župan na vyžádání zdarma.

Kde nás najdete
Lze u nás zaplatit: payments
Trip Advisor trip advisor
Booking.com booking button
Sledujte nás na Facebooku
Relax Hotel Štork v Lednici hodnocení