Příjemné ubytování
Lednice na Moravě
+420 733 133 833

recepce@relaxhotelstork.cz
Rezervujte si ubytování v Relax Hotelu Štork on-line. Je to snadné a rychlé.
rezervace
Všechny naše pokoje jsou klimatizované, na všech pokojích je Wi-Fi připojení k internetu.
Svatební hostiny
Ubytování
Prázdninový byt
Wellness
Pro CK
Rodinné oslavy

Naše služby

Ubytování, oslavy a svatby

Nabízíme ubytování pro rodiny s dětmi, pro páry nebo pro cestovní kanceláře. Kromě příjemného ubytování a chutné kuchyně můžete využít naše wellness služby. Rádi pro Vás zorganizujeme svatbu i rodinnou oslavu včetně ubytování hostů. Nechte se hýčkat v našem RELAX HOTELU ŠTORK.

Svatební hostiny

Svatební hostinySvatba je jeden z okamžiků, na které rádi vzpomínáme. V našem hotelu můžete zažít krásnou svatební hostinu v příjemném prostředí vinárny.

Ubytování

UbytováníPříjemné ubytování nabízíme jednotlivcům, rodinám s dětmi i větším skupinám. Pohodlí a komfort najdete v našich útulných pokojích a apartmánech.

Prázdninový byt

Prázdninový bytV rámci hotelu nabízíme možnost ubytování ve velkém prázdninovém bytě, který se nachází v druhém a třetím patře (mezonet). Byt má celkem 6 místností, součástí je velký obývací prostor s kuchyní, která je plně vybavena, 3 koupelny, 1x samostatné WC, v jedné koupelně je bidet. Klimatizace je ve 4 místnostech.

Wellness

WellnessRelaxujte a odpočiňte si od všedních dní s naším wellness, které bude balzámem pro Vaši duši. Bazén, sauna, vířivka i masáže jsou tu pro Vás.

Pro CK

Pro CKCestovním kancelářím nabízíme ubytování pro skupiny (zájezdy) s komfortem služeb tří hvězdičkového hotelu.

Rodinné oslavy

Rodinné oslavyUspořádáme pro Vás rodinnou oslavu narozenin, promoce i svatbu. Sestavíme pro Vás speciální menu, ubytování i doprovodný program.

Kde nás najdete
Lze u nás zaplatit: payments
Trip Advisor trip advisor
Booking.com booking button
Sledujte nás na Facebooku
Relax Hotel Štork v Lednici hodnocení