Příjemné ubytování
Lednice na Moravě
+420 519 440 940
+420 733 133 833

recepce@relaxhotelstork.cz
Rezervujte si ubytování v Relax Hotelu Štork on-line. Je to snadné a rychlé.
rezervace
Všechny naše pokoje jsou klimatizované, na všech pokojích je Wi-Fi připojení k internetu.
Svatební hostiny
Ubytování
Wellness
Pro CK
Rodinné oslavy

Wellness

Uvolněte se a relaxujte. Naše wellness je tu pro Vás. Jako naši hosté můžete využít zdarma hotelový venkovní bazén. Za poplatek je Vám k dispozici sauna, infrasauna, nebo hotelová vířivka a na přání je možné domluvit také masáže.

Venkovní bazén s protiproudem

Venkovní letní bazén s podchozím zastřešením má 10x4 m a protiproud pro příjemné plavání. V létě se teplota vody pohybuje okolo 27 stupňů. Bazén je v provozu od května do září. Není vyhřívaný. Provozovatel si vyhrazuje právo bazén zprovoznit později nebo sezonu ukončit dříve v závislosti na počasí. Na aktuální stav se prosím informujte na naší recepci. V září jej doporučujeme jako rychlé osvěžení v kombinaci se saunou. Do bazénu mohou také děti, ovšem v doprovodu rodičů. Miminka smějí do bazénu jen s plenkou. V okolí bazénu je možné opalování na uzavřeném dvoře.

Sauna

Privátní sauna pro 4 osoby se nachází v zázemí hotelu. K dispozici je hotelovým hostům i neubytovaným návštěvníkům. Sauna je celodřevěná a je vhodná pro relaxování. Saunování při vysoké teplota je pro tělo příjemné a uvolňuje bolavé svalstvo, vyplavuje do těla endorfiny. Nemáte rádi příliš vysoké teploty? Využijte naši infrasauny.

Ceník sauny Lednice RELAX HOTEL ŠTORK

1 osoba 200 Kč / 2 hodiny
2 - 4 osoby/osobu 150 Kč / 2 hodiny

 

Infrasauna

Pro ty kteří nesnesou vysoké teploty, ale přesto si chtějí dopřát uvolnění a relax v sauně, máme k dispozici infrasaunu. Do kabinky infrasauny mohou až 2 osoby. K dispozici je také neubytovaným hostům. Infrasauna díky infrapanelům prohřívá celé tělo, uvolňuje bolavé svalstvo a dopřává celkový relax organismu.

Ceník infrasauny

30 minut / osoba 100 Kč

 

Vířivka

Luxusní relaxace pro báječné večery v páru nebo s přáteli. Vířivka pro max. 5 osob. Vychutnejte si romantický večer ve vířivce.

Ceník vířivky

20 minut (max. 5 osob) 300 Kč

 

Masáže

Pro ubytované i neubytované hosty nabízíme široký výběr masáží: relaxační, sportovní, lávové kameny, baňkové masáže, skořicové zábaly a další. Objednat se můžete na recepci hotelu. Ceny masáží se pohybují od 250 Kč do 600 Kč, dle druhu a délky trvání. Masáže jsou vhodné k uklidnění svalstva, zpravidla po sportovním výkonu. Masáží dopřejete tělu pocit úlevy, nastartujete regeneraci svalů, zmírníte bolest, stres a zlepšíte prokrvení organismu.

Ceník masáží


Klasická masáž

30 min   250,- Kč

60 min   500,- Kč

Klasická masáž patří mezi nejstarší, nejvíce používané a nejoblíbenější regenerační procedury. Je to masáž, která využívá uspořádaný soubor hmatů k odstranění únavy, relaxaci a posílení regenerace organizmu.


Kombinovaná masáž (klasická + havaj)

30 min   300,- Kč

60 min   550,- Kč

Samotná masáž zvaná Lomi - Lomi našla své základy ve stejnojmenném tradičním tanci, kde se jako hlavní prvek užívá pohybů předloktí. ( Zřejmě naše lidové rčení "lomit rukama" ukazuje na jakési nečekané spojení mezi naší a havajskou kulturou :) Masáž probíhá vleže na břiše, masírují nohy zezadu, následují záda, jako poslední přichází hlava. Na rozdíl od klasické masáže jsou některé prvky obohaceny o masáž předloktími. Důležitý je také rytmus masáže. Tradiční pojetí ukazuje na určitou podobnost tanci, pohyby jsou jednoduché a ladné.


Kombinovaná masáž (klasická + baňky)

30 min   300,- Kč

60 min   550,- Kč

Baňkování (vakuterapie), metoda pocházející ze staré Číny, se nejčastěji využívá jako doplňková metoda klasických masáží. Jedná se o alternativní léčebnou metodu, při které se skleněné baňky různého tvaru a velikosti nahřáté zevnitř teplým vzduchem, přikládají na kůže a pod tlakem způsobeným ochlazováním teplého vzduchu se na pokožku přisávají. V důsledku toho se pokožka rychle prokrví a zčervená.


Medová masáž

30 min   300,- Kč

Med byl odjakživa opěvován jako afrodiziakum a elixír mládí. Obsahuje důležité minerály a stopové prvky. Medová masáž je ověřeným postupem pro odstranění toxinů z vašeho těla a pro silné oživení celého organismu. Zajišťuje uvolnění kožních pórů a zdravé prokrvení pokožky, kterou zanechává příjemně prohřátou a jemnou.


Hot Stones (lávové kameny)

30 min   300,- Kč

60 min   600,- Kč

Tato masáž patří mezi nejlepší terapie k relaxaci organismu. Provádí se pomocí speciálních masážních hmatů a za použití teplých kamenů, které se kladou na tělo masírované osoby. Teplo z kamenů se klientovi rozlije po celém těle a celkově ho uvolňuje. Teplo sálající z hladkého kamene prostupuje do organizmu až 3 cm hluboko.


Anticelulitidová masáž s ozónovým zábalem

40 min   300,- Kč

Neboli Liftingová masáž je velmi účinná masáž v boji proti celulitidě, ale i striím. Samozřejmě má i další pozitivní účinky na formování postavy, zlepšení kvality pokožky, urychlení podkožního metabolismu a odtok nežádoucích toxických látek.Tato speciální masáž působí na podkožní tukové struktury a urychluje vstřebávání tuků. Ovlivňuje hluboké i povrchové krevní kapiláry a svaly, tím dochází k výborné regeneraci.Po masáži se provede zeštíhlující ozónový zábal, který zlepší krevní oběh a má silné stimulující účinky.


Thajská masáž nohou

60 min 600,- Kč

Thajská masáž nohou má velmi hlubokou tradici léčby, praktikuje se v podstatě přes 3 000 let a inspirovala se čínskými starověkými terapiemi. Thajská masáž nohou vychází z nauky o tělesných energetických drahách, které spojují články mezi chodidly a jednotlivými částmi těla a veškerými orgány a žlázami. Stimulace reflexivních bodů má pozitivní účinek na celý organismus, působí příznivě na psychiku a odbourávání stresu, to vše Vám zajistí thajská masáž nohou.


Bowenova masáž (tlaková masáž přes oblečení)

45 min 350,- Kč

Bowenova tlaková masáž, známá jako "Bowenova technika", je velmi šetrná technika, která pomáhá udržovat celé tělo v přirozené rovnováze. Tím pomáhá nastartovat přirozený proces sebeuzdravování lidského organismu. Jde o dynamický systém masáže svalů a pojivové tkáně. Jako masážní technika je uznávána a úspěšně užívána ve zdravotnictví po celém světě.


Čokoládová masáž s peelingem celého těla

90 minut   běžná cena 1500 Kč, nyní akce 750 Kč

Čokoláda  vyživuje tělesné buňky, uvolňuje svaly, působí proti bolesti (hlava, záda), zahřívá a pomáhá udržovat tělesnou teplotu, rozšiřuje cévy a napomáhá tak lepšímu prokrvení. Její schopnost je aktivovat látkovou výměnu, působit proti zadržování vody (otoky) a detoxikovat organizmus, pomáhá při snižování váhy a formování postavy.

Kde nás najdete
Lze u nás zaplatit: payments
Trip Advisor trip advisor
Booking.com booking button
Sledujte nás na Facebooku